Piramit Akustik Sünger

Piramit akustik sünger, pek çoğumuz tarafından klasik petrokimya ürünü olan süngerle karıştırılmaktadır. Oysa bu iki malzeme birbirinden oldukça farklıdır. Her ne kadar ismi sünger olsa da, ses yalıtım malzemesi olarak kullanılan akustik sünger, pek çok nitelik farkına sahiptir.

Öncelikle, normal süngerin dansitesi sertliği ve konforu ile ilgiliyken, akustik düzenlemelerde kullandığımız ürünlerin yoğunlukları etki edecekleri frekansı belirlemede etkilidir. Bunun yanında kullanılan materyal de, sesin çeşitli niteliklerinin düzenlenmesini sağlayacak fiziksel ve kimyasal içeriğe sahiptir. Yani, her akustik sünger gerçek değildir ve beklenen etkiyi otaya çıkaramayabilir.

Albayrak Akustik, en kaliteli ürünleri kullanarak çalışır. Kullandığımız ses yalıtım malzemeleri sınıfının en üstün niteliklerine sahip ürünleri olup, ihtiyaç duyulan sonuçların fazlasıyla alınmasını sağlayacaktır. Ayrıca uygulamadaki deneyimimiz ve profesyonel kalite anlayışımız sayesinde, en doğru sonuçlara ulaşmanız için bilimsel projelendirme kapsamında ürün tedariğini yapmaktayız. Gerek akustik düzenleme, gerekse ses engelleme işlemlerinizde bizi tercih edebilir, en uygun fiyata en iyi sonuçlara ulaşırsınız.

Piramit Akustik Sünger Görselleri