Akustik Duvar Panelleri

Akustik duvar panelleri günümüzün en önemli problemlerinden biri gürültü kirliliğidir. Gürültü kirliliğinin tamamen ortadan kalkması için birçok çalışma yapılmıştır. Dekorasyon özellikleriyle, renkli ve görkemli olan akustik duvar panelleri, gürültünün yüzde yüz izole edilmesinde birinci derecede etkili rol oynamıştır. Duvar panelleri kategorisinde üretilen ve montajı çok kolay bir şekilde yapılan bu ürünler, kolay montaj özelliklerine sahiptir.

[irp posts=”4644″ name=”Ahşap Akustik Kaplama”]

Duvara monte edilen ve dış yüzeyindeki renk ve desenlerle istenilen dekorasyon çalışmasını meydana getiren bu ürünler, uzun ömürlüdür. Kokmayan ve çürümeyen özelliği ile akustik işlemlerde en çok tercih edilen üründür. Üst kısmı akustik kumaş, altta cam yün ve onun altında da cam tülü bulunmaktadır. Kalın olanların ses izole özelliği daha fazladır. İnce olanların ses izole özelliği daha azdır. Ancak her iki ürün de ses izolasyonunda oldukça etkili özelliklere sahiptir.

Pratik Çözümler Sunar

Makine daireleri, asansör daireleri, fabrikaların imalat odaları, matbaa basım odaları ve benzeri gürültülü imalat odaları, özel akustik panellerle kaplanmaktadır. Ses izolasyonunun kolay ve etkili bir şekilde gerçekleşmesi için, bu panellerle istediğiniz mükemmel izole işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Toplantı salonları, sinema salonları, müzik yayın odaları, kayıt odaları, canlı stüdyo mekanları ve benzeri mekanlar, akustik duvar panel ürünleriyle ses izolasyonu gerçekleşmektedir. Kalınlık ve incelik özellikleri, ses geçirme kategorisinde farklılık meydana getirmektedir. Kullanım özellikleri bakımından farklılık meydana getiren bu ürünlerle, ses izole işlemini dekorasyon çalışmalarınızla bir araya getirebilirsiniz.

Montajı Oldukça Kolaydır

Duvar montaj işlemleri oldukça kolay olan bu akustik ürünler, dekorasyon çalışmalarıyla birebir uyumludur. Renklendirme işlemlerine açık dekoratif özellikleriyle birinci sınıf olan bu ürünler, kolay montaj teknikleriyle uygulanmaktadır. Firmamız istediğiniz ürünleri adresinize kolaylıkla göndermektedir. İnşaat işlemlerinde veya tadilat işlemlerinde akustik çözümleri pratik ve kolay bir şekilde çözmek oldukça kolaydır.

Duvar panel seçeneklerinde, özel oda çalışmaları için tercih edilen bu ürünler, dayanıklı ve uzun ömürlü özelliklere sahiptir. Montaj işlemleri çok kısa sürmektedir. İşin uzmanına yaptıracağınız montaj işlemleri, kolay ve pratik özelliklere sahiptir. Duvar boya ve kağıt çalışmaları ile uyumlu olan bu akustik duvar panel ürünleri, görsel çalışmalarınızın mükemmel olmasını sağlamaktadır.

Akustik Duvar Panelleri Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin 0 (216) 487 00 61 ‘den Bizlere Ulaşabilirsiniz.