Akustik Kumaş Kar-telası | Toptan veya Perakende Akustik Kumaş Fiyatları

Akustik kumaş kaplı panellerin yüzeylerinde tercih edilen kumaş kataloğu metrekare birim fiyatı: … TL‘dir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Akustik Kumaş Nedir?

Akustik kumaş beğenilen bir yalıtım teknolojisi olup ilişkili diğer bilim kollarıyla birlikte üretilmektedir. Dolayısıyla üretilen akustik kumaşların üretimi bilim ve teknoloji öncülüğünde gerçekleşmektedir.

Akustik kumaşın temeldeki ham maddesi ise reçine lifleri olup doğadan karşılanmaktadır. Dolayısıyla diğer yalıtım malzemelerinde görülen kanserojen, bakteriyel gibi riskler söz konusu değildir. Ham maddesinin tamamen tabiattan karşılandığı akustik kumaş ürünleri darbelere karşıda güçlü direnç gösterir. Ayrıca yanmayan vasıfta olması çok uzun süre kullanılma avantajını doğurur. Kullanım alanlarıysa değinildiği üzere gürültülü işlerin yapıldığı kapalı ortamlar, stüdyolar, konferans salonları, hastaneler, kapalı spor salonları, show merkezleri vb. çalışma alanlarıdır.

Güncel Akustik Kumaş Fiyatları

  •  Akustik kumaş metrekare birim fiyatı … TL + K.D.V.’dir.
  • Akustik kumaş kaplı panel metrekare birim fiyatı …TL + K.D.V.’dir.
  • Akustik kumaş kaplı tavan paneli metrekare birim fiyatı … TL + K.D.V.’dir.

Albayrak Akustik olarak, ses yalıtımı ve akustik tasarım ihtiyacı olan ortamların tüm ses yalıtım malzemeleri ihtiyaçlarını karşılamakta, uygulama ve projelendirme noktasında da hizmet vermekteyiz. Sinema, konferans ve toplantı salonlarının gerek akustik düzenlemeleri, gerekse geçirmezlik uygulamaları için daima hizmetinizdeyiz.  En kaliteli yalıtım malzemelerine, uygun fiyatlarla erişip, profesyonel destek almak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Ses kullanımının söz konusu alanlarda oda, konser salonu, kayıt stüdyosu vs. duyulan sesler, ses kaynağından müzik seti, televizyon, orkestra vs. çıkan sesler ile o seslerin duvar ve mevcut eşyalardan gelen yansımalar şeklinde algılanmaktadır. Yansıyan sesler, direkt olarak kaynaktan gelen seslerden çok daha fazla süre havada yol alırlar kulağımıza daha geç gelirler ve distorsion ( kırılma ) ile ses çamurlaşması yaratırlar. Bu sebeple direkt sesin anlaşılmasını ve olduğu gibi algılanmasını önlerler. Sonuç olarak dinleyici direkt ses kaynağını yüksek sesle dinlemek zorunda kalır ve bu kırılma ve çamurlaşmaları daha da dayanılmaz hale getirir. Akustik ürünlerimizin temel niteliği, bu kirliliği ortadan kaldırarak sesleri, çevreye de zarar vermeden doğal algılama seviyesine getirmesidir.

Akustik Kumaş Fiyat Listesi Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin 0 (216) 487 00 61 ‘den Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Shopping cart

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.