Akustik Kumaş Kaplama

Akustik Kumaş Kaplama: Ses yalıtım süngerlerinden daha dayanıklı ve ucuz bir malzeme olan akustik kumaşlar firmamız Albayrak Akustik’in uzman ekipleriyle keşif, projelendirme ve uygulama safhalarına kadar profesyonel bir şekilde ilerler ve kaliteli bir yalıtım sunar. 


Ortamı çok şık havaya sokarak modern bir tarz oluşturmaktadır. Ses yalıtımını da minimum seviyeye getirerek kalabalık ortamlarda seslerin birbirine karışmasını engeller. Okullar, restoranlar, Anfiler, Ofisler, spor salonları Bu tarz yerler de kullanım oranları çok talep görmüştür. Tavanlar duvarlar masalar gibi farklı kullanım alanları bulunmaktadır. Yanmaz Kumaş kaplı olması tercih sebebi olmaktadır. Renk seçenekleri ile ortamların havasını değiştirmektedir. İç mimarların çok sık kullandığı bu yöntem ile ortamlar modern bir havaya girmektedir.

 

Modern görünümü ile ortamı çekici kılmaktadır. Metrekare olarak bir ücretlendirme yapmaktadırlar. Herkesin memnun kaldığı bu uygulama ile rahat ortamlarda bulunmak ayrımcılık olmuştur. Her yere uygulanabilen bir sistem ile rahatsızlık sıfıra inerek insanların yaşam kaliteleri artırılmıştır.

Akustik Kumaş Kaplama Görselleri

akustik kumas kaplama 2 akustik kumas kaplama

Ses Yalıtım Kumaşları Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin: 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72