Akustik Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı: Ses yalıtımı,akustik dizayn Yurdumuzun her yerinden bize ulaşabilir,ihtiyacınız olan ses yalıtımı malzemelerini temin edebilirsiniz. Montaj kesit planı ile birlikte gelen malzemelerin montajını yapabilir,bir uzman gibi tesislerinizi rahatça kurabilirsiniz.

Detaylı bilgi için mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz. Tam ve eksiksiz hizmet, sorunsuz bir çalışma ortamı veya profesyonel bir müzik mutfağı için öncelikle ihtiyacınız olan kaliteli bir duyum olduğundan gerekli olan, Ases yalıtımı, akustik dizayn hakkında size hitap edebilecek ciddi bir kuruluş olarak hizmet veriyoruz. Firmamızın kuruluş yılları yaklaşık tarihle 15 yıl kadar uzun bir geçmişle muhtelif ses hizmet dallarında kalıcı tesisler kurarak, güvenilirliğin tescili olmuştur.

Gerek ses yalıtımı gerekse akustik düzenleme başlığı altında önerilen uygulamalarda, hacim içinde gürültü bakımından konforlu, bireyin psikolojik olarak rahat edebileceği ortamı sağlamak hedeflendi.

[irp posts=”5291″ name=” Ses Yalıtımında Kullanılan Malzemeler Nelerdir?”]

Akustik Ses Yalıtımının Tercih Edildiği Mekanlar

Endüstriyel tesislerin gürültü yönetmeliği kapsamında gürültü azaltılması projelerini, Stüdyo , Reji & Kayıt Odası Ses İzolasyonu / Zemin Duvar Tavan ve Pencerelerin Genel Olarak Projelendirme Ve İş teslimi.Otoyollardan gelen seslerin azaltılması amacıyla gürültü perdeleri projelerinin hazırlanmasını ve ortam değerlerinin ölçümünü kapsamaktadır

Kongre ve kültür merkezlerinin akustik tasarımı konusunda yapılan çalışmaların tümü dünya standartlarında değerlerin elde edilmesi amacıyla tamamen bilgisayar destekli olarak hazırlanan akustik simülasyon programına dayanmaktadır.

[irp posts=”5289″ name=”Neden Ses Yalıtımı Yaptırılmalıdır?”]

Ses yalıtımı, akustik dizayn Yurdumuzun her yerinden bize ulaşabilir, ihtiyacınız olan ses yalıtımı malzemelerini temin edebilirsiniz. Montaj kesit planı ile birlikte gelen malzemelerin montajını yapabilir, bir uzman gibi tesislerinizi rahatça kurabilirsiniz. Detaylı bilgi için mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz. Tam ve eksiksiz hizmet, sorunsuz bir çalışma ortamı veya profesyonel bir müzik mutfağı için öncelikle ihtiyacınız olan kaliteli bir duyum olduğundan gerekli olan, ses yalıtımı, akustik dizayn hakkında size hitap edebilecek ciddi bir kuruluş olarak hizmet veriyoruz.

Ses Yalıtımında Kullanılan Malzemeler

Akustik düzenleme de kaliteli ve doğru malzeme kullanılırsa mekana girecek ve çıkacak sesler engellenir. İstenilen oranda düzenlenme yapılabilir. Düzenlenecek ortam uzman keşif personelleri tarafından ziyaret edilir ve incelenir. Akustik oluşturma işlemi genelde ortamdaki mevcut seslerin eşit şekilde dağılması için yapılır.

Ses Yalıtımında Hangi Adımlar Takip Edilmelidir?

Akustik oluşturma işlemi oldukça kolaydır. Hava oluşumlu seslerin geçiş kaybına uğramaması için daha değişik akustik çalışmaları yapılır. Mekanın durumu göz önüne alınarak uygulama planı yapılır. Akustik düzenlemenin yeterli olmadığı durumlarda ses yalıtımı yapılır.

Restaurant ve cafeler de akustik düzenlemenin veya ses yalıtımının yapılması gereken yerlerden biridir. Rahatsızlığı önlemek ve mekanın kalitesini arttırmak için yapılan işlemlerdir. Ortamda bulunan rahatsız edici seslerin engellenmesi ve seslerin daha iyi anlaşılması için uygulanan bu teknoloji çok fazla tercih edilmektedir.

Akustik Ses Yalıtımı ve Hukuki Boyutları

Yeni inşaatların yanı sıra eski mekanlarda da akustik ses yalıtımının kullanılması yasalar ile mecburi hala getirilmiştir. Yasanın amacı mekanları daha yaşanılır ve kullanılır hale getirmektir. Akustik ses yalıtımı için seçilecek firma kaliteli ve deneyimli olmalıdır.

Akustik Ses Yalıtımı Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle 0 (216) 487 00 61 ‘den İletişime Geçebilirsiniz.