Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı; Ses yalıtımının kesinlikle olması gereken alanlardan biride çağrı merkezidir. Bilimsel araştırmalara göre ses yalıtımı olmayan çağrı merkezlerinde zamanla çalışanların iletişimsizliği ve hayal kırılığı problemler haline gelmektedir.

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı Nasıl Olmalıdır?

Ayrıca zamanla çalışanların psikolijik veya fizyolojik rahatsızlıklarla karşı karşıya geldiği görülmektedir. Bunları önlemek ve işin verimliliğini arttırmak istiyorsanız çağrı merkezinize ses yalıtımı yaptırmalısınız.

Albayrak Yapı olarak önceliğimiz sizlerin rahat bir şekilde hayat yaşamanız. Ses yalıtım alanında çağ atlatmış olup profesyonel bir şekilde uygulamalarımızı yapmaktayız. Dilerseniz uygulama yaparız dilerseniz de malzemeleri temin edebilirsiniz. Birçok büyük çağrı merkezlerinin yalıtımını yaptık ve bu konuda çok iddialıyız. %80 – %90 sesi kesen formullerimizle hizmet etmekteyiz. Ses yalıtımının püf noktalarından birisi alacağınız malzemenin kalitesi ve uygulama yapacak kişinin tecrübesidir. Sizde ses yalıtımı yaptırmak istiyorsanız Albayrak Yapı ile iletişime geçin.

Shopping cart

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.