Kumaş Kaplı Panel

Kumaş Kaplı Panel: Büyük restoranlarda, tiyatrolarda ve konferans salonlarında, ses düzeyinin bozuk olması, duyma ile sorunların oluşmasına neden olacaktır. Büyük sinema salonlarında, konferans salonlarında ses emen ve düzenleyen bir sistemin olmaması, yankıya neden olacaktır.

[irp posts=”4666″ name=”Akustik Kumaş Panel”]

Duyma bozukluğuna neden olan düzensiz sesler, akustik paneller yardımı ile belirli bir düzeye getirilebilmektedir. Bir konferansta, konuşmacının sesinin kaliteli bir şekilde yayılması için, o konferans salonunun akustik panellerle kaplanması gerekir. Kalabalık ortamlarda, sesleri emen ve düzenleyen bir sistemin olması, ortamı rahatlatır. Akustik kumaş panellerin ön tarafında bulunan akustiği içeren kumaşlar solmaya, yanmaya ve aşınmaya karşı mukavimli malzemelerden imal edilmiştir.

Kumaş Panellerin Kullanım Alanları

Çeşitli renklerde kumaş kaplama yapılabilmektedir. Renk ve model seçenekleri için Albayrak Akustik ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Albayrak Akustik olarak ses yalıtım alanında gerçek başarılara imza atmış bulunmaktayız. Bu başarıları görmek için web sitelerimizden uygulamalarımıza veya referanslarımıza bakmanız yeterli olacaktır.Akustik kumaş panellerin hem satışını hemde uygulamasını yapmaktayız. Sizde eşsiz bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz. Renk kataloğu ile dekorasyona uygun renkler ile değişiklik yapmanız mümkün olacaktır. Çoğu kişi gürültülü ortamda durmak istemez başına ağrılar girer. Özellikle düğün salonları bu işlemi işkence haline getiren yerlerdir. Bu gibi yerlere uygulamalar yapılarak ortamın sesi sizi rahatsız etmeyecektir.

Kumaş Kaplı Panellerin Ölçü ve Özellikleri

Çoğu firmalar bu sisteme geçerek müşteri memnuniyetini arttırmışlardır. Öneriler çok olduğu için yarış içinde olan yerlerin kalitesini artırmada öncü bir sistemdir. Hayatı kolaylaştırmak bizim elimizdedir. Akustik kumaş paneller rulolar olarak satılmaktadır. 60 cm ve 180 cm olarak ebat seçenekleri vardır. Kumaş ya da keçe gibi özellikleri de bulunmaktadır. İçerik olarak çeşitleri mevcuttur. Sinema salonları için özel olarak tasarlanmış kumaşlarda mevcuttur. Bu konuda büyük firmaların talepleri daha çok bulunmaktadır. Her firmaya uygun tasarımlar hazırlanarak montajları firmalar tarafından yapılıp teslim edilmektedir. Göze ve kulağa hitap etme konusu açısından talep edilmektedir.

Ortamı çok şık havaya sokarak modern bir tarz oluşturmaktadır. Ses yalıtımını da minimum seviyeye getirerek kalabalık ortamlarda seslerin birbirine karışmasını engeller. Okullar, restoranlar, anfiler, ofisler, spor salonları bu tarz yerler de kullanım oranları çok talep görmüştür. Tavanlar duvarlar masalar gibi farklı kullanım alanları bulunmaktadır. Yanmaz kumaş kaplı olması tercih sebebi olmaktadır. Renk seçenekleri ile ortamların havasını değiştirmektedir. İç mimarların çok sık kullandığı bu yöntem ile ortamlar modern bir havaya girmektedir.

[irp posts=”4505″ name=”Akustik Panel”]

Günümüz binalar artık duvarların inceliği, binaların bitişik olması sebebi ile çevreye rahatsızlık vermemek adına bu yöntem sık kullanılmaktadır. Büyük ofislerde daha çok kullanılan bu yöntem ile insan kalabalığın olduğu sesi havada yutar ve rahatsızlığı engellemiş olur. Büyük alanlarda çok başarılı olan bir sistemdir. Panellerin şeklini dizayn olarak belirleyebilirsiniz. Renk kataloğu ile dekorasyona uygun renkler ile değişiklik yapmanız mümkün olacaktır. Çoğu kişi gürültülü ortamda durmak istemez başına ağrılar girer. Özellikle düğün salonları bu işlemi işkence haline getiren yerlerdir. Bu gibi yerlere uygulamalar yapılarak ortamın sesi sizi rahatsız etmeyecektir.

Kumaş Kaplı Panel Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin 0 (216) 487 00 61 ‘den Bizlere Ulaşabilirsiniz.