Server Odası Akustik Panel Kaplama | Server Odası Ses Yalıtımı

Server Odası Akustik Panel Kaplama: Server odaları firmaların bilgi işlem sistemleri için hayati bir öneme sahiptir. Ne var ki bu kadar hayati bir sistemin kendi başına gürültüsüz bir şekilde çalışması pek mümkün olmamaktadır.

[irp posts=”4598″ name=”Server Odası Ses Yalıtımı | Server Odası Ses Yalıtım Fiyatları”]

Server Odası Akustik Panel Özellikleri

Bu odalarda  profesyonel bir ses yalıtımı için 4 katlı bir işlem olan ses duvarının uygulanması gerekmektedir. Bu işlem Ses Bandı, Bondex, Akustik Sünger ve Alçıpandan yapılmaktadır. Bir diğer işlem ise akustik panel kaplamasıdır. Basotect sünger üzeri akustik kumaş kaplamasıyla elde edilen bu ürünün ses absorte etmesi ve akustiğin düzenlemesi gibi bir çok özelliğe sahiptir.

Server odasında bulunan kabinlerden çıkan sesler çok yüksek değilse eğer akustik yalıtım süngerlerinin kabine veya kabinlere kaplanması yeterli olur. Ancak kabinden yada kabinlerden gelen sesler yüksekse bu sefer tüm duvarlara ve tavana hatta gerekli bulunursa zemin ses kesici akustik yalıtım ürünleriyle birlikte uygulama yapılmalıdır. Ses yalıtımı yapılmadığı takdirde gelen rahatsız edici sesler zamanla sizlere fizyolojik ve psikolojik rahatsızlıklar vermektedir.

Server odanıza ses yalıtımı yaptırmak istiyorsanız birinci derece malzeme kullanan ve profesyonel bir ekibiyle uygulama yapan Albayrak Yapı ile iletişime geçin. Önceliğimiz sizlerin daha rahat yaşamasını sağlamaktır.

Server odası ses yalıtım uygulamalarımız için tıklayınız… Daha Fazla Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin: 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72′den Bize Ulaşabilirsiniz.