Spor Salonlarında Akustik Panel Montajı

Spor Salonlarında Akustik Panel Montajı: Site içlerinde kapalı spor salonlar veya basketbol sahaları gibi yerlerde akustik fazlalığı olduğu için, ses düzeyi rahatsız edici düzeydi olur. Biz bu sorunu akustik panallerle yok ediyoruz. Akustik paneller bulunduğu ortamdaki akustiği izole ettiği gibi estetiklik sağlar salona bam başka bir hava katar.

Spor Salonlarında Akustik Panel Montajı Görselleri

 

 

Akustik Panellerin Özellikleri

Akustik paneller, üç parçadan bir araya gelen ve ses yalıtımı, yankı, akustik düzenlemelerde etkili bir ürünüdür. Ürün iskelet, dolgu malzemesi ve üst kaplama malzemesinden oluşur.

İskelet: Üretimini yaptığımız tüm panellerde mdf plakalardan ana iskeletini kullanmaktayız. Özel üretim panellerde alüminyum iskelette kullanılmaktadır.
Dolgu Malzemesi: Panelin iç dolgusunda kullanılan ses emme özelliğine sahip malzemeler kullanılmaktadır. Bunlar yanmaz ve alev almaz akustik sünger yada melamin esaslı ürünlerdir.
Üst Kaplama Malzemesi: Panelin kaplanmasında yine özel üretim ürünler kullanılmaktadır. Ürettiğimiz panellerde akustik laminasyonlu kumaşlar kullanılmaktadır. Bu kumaşlar B2 yanmazlık sertifikalı ses emme özelliğine sahip kumaşlardır.

Akustik Paneller Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Fiyat Teklifi için: 0216 487 00 61 – 052 624 96 72