Stüdyo Ses Yalıtımı

Stüdyo, profesyonel bir müzik kariyeri hobi açabilirsiniz. , Gündüz veya gece, demolar için profesyonel ses kalitesi, ve kendi evinizde müzik yaratarak. Tüm gizlilik ve kolaylık herhangi bir saatte kayıt özgürlüğü herhangi bir müzisyen rüyası. Ve yine de, bu tamamen mümkündür. Aileniz, oda arkadaşları veya komşuları rahatsız endişe duymadan. En yüksek ses kalitesi üreten bir ev kayıt stüdyosu var. Kayıt Stüdyosu Ses Ve Ses Emilim Farkı; Çoğu kayıt stüdyosunda ses yalıtımı projeleri, hem ses yalıtımı ve ses yutma malzemeleri gerekir. Gereken kayıt stüdyosu ses yalıtımı ürünleri anlamak için, öncelikle ses eylemleri hakkında düşünmek gerekir.

[irp posts=”4606″ name=”Akustik Ses Yalıtımı”]

Ses yutma malzemeleri stüdyo iç uygulanır. Onlar duvarlardan sıçrayan bunları önlemek, ses dalgaları kadar bekletin. Echo ve yankılanma en aza indirilmiştir. Bu ürünlerin ses kalitesini geliştirerek mükemmel bir iş yaparken, onlar ses engellemek için yapılmış değildir.

Kayıt stüdyosu ses yalıtımı ürünleri ses tuzak. Onlar bir boşluk diğerine hareket sesi durdurmak için tasarlanmıştır. Ses stüdyo içinde bulunan ve evin diğer bölümlerine bulmuyor. Dışarı sızdıran ses tutmak için ek olarak, kayıt stüdyosu ses yalıtımı ürünleri de stüdyoya girerek istenmeyen ses dur.
Genellikle müzisyenler kayıt stüdyosu ses yalıtımı tamamen ses yalıtımlı bir alan yaratmak demektir düşünüyorum. Bunu başarmak için özel bir rezidans neredeyse imkansız ve son derece pahalı. Kayıt stüdyosunda ses yalıtımı hedefleri daha iyi uyan bir terimdir.

Kayıt stüdyosu izole etmek için başka bir yolu duvarları arasında hava boşluğu oluşturmak ve yapı malzemeleri arasındaki temas noktalarının sayısını azaltmak için. Yapı elemanları fiziksel olarak dokunmadan değil, ses dalgaları birinden diğerine iletilir değildir.

Stüdyo Ses Yalıtımı Özellikleri

Kalite – Akustik Köpük Paneller esnek, profesyonel kalitede bir akustik poliüretan köpük ile yapılır . Köpük diğer düşük kaliteli köpükler daha iyi ve daha uzun süre rengini korur. Akustik Köpük Paneller yırtık veya gözyaşı karşı koruma eklemek piyasadaki diğer akustik köpük ürünleri, daha sıkı. Akustik performans, aynı zamanda tutarlı olacak şekilde köpük yoğunluğu ve sıkılığını tutarlı.

Stüdyo Ses Yalıtımı Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin 0 (216) 487 00 61 ‘den Bizlere Ulaşabilirsiniz.